La Nostra Copa
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
»
El Muro CF aconsegueix la classificació en La Nostra Copa i només queden dos més!

Resultados

Resultados

Información ofrecida por Golsmedia BeSoccer

Te puede interesar

Amorebieta vs Villarreal B
muro cf
Alineación del Muro CF en un partido de esta liga.

El Muro CF aconsegueix la classificació en La Nostra Copa i només queden dos més!

Alineación del Muro CF en un partido de esta liga.

Ja només queden dos clubs per a completar la llista de classificats per a la cinquena ronda de 10 per a conéixer el Campió de La Nostra Copa 2022/23. En joc està un bitllet per a la ronda prèvia de la Copa del Rei 2023/24, com ara gaudeix el CD L´l’Alcora que jugarà davant l’Elx CF de Primera Divisió, després de véncer en la ronda prèvia al CD 6 de Juny de Ceuta.

Els gols de Gabriel i Aitor als últims minuts li donen la victòria al Muro CF

El Muro CF ha aconseguit la passada de ronda aquest dimecres després de véncer 1-3 en la seua visita al CD Contestano. Alejandro va avançar a l’equip local, però Álvaro va aconseguir el gol de l’empat en el minut 65. En els últims minuts Gabriel i Aitor van anotar gols i van situar el 1-3 en el marcador.

Aquest dijous altre equip de Primera Regional, l’UE Alaquás i Walter, rebrà a les 21.00 hores en el Municipal El Terc al Paterna CF. El conjunt local que el curs passat competia en Preferent intentarà donar la sorpresa davant el equipo de Kike Vega.

Els ja classificats per a la cinquena ronda de La Nostra Copa: 

3 DE SEGONA REGIONAL: Daimús CF, Sporting Albatera, Deustche School València

10 DE PRIMERA REGIONAL: Moixent CF, At. Quart de les Valls, CF Orba, Mutxamel CF, Sporting San Fulgencio, Ilicitana Raval, Torrefiel Ath, At Bº La Luz – Xirivella, UD Vall dels Alcalans, UD Fonteta.

41 DE PREFERENT: Algemesí CF Leyash Group, Alboraia UD, UD Canals, CD Xàbia, Quart de Poblet, FB Redován, Riba-roja de Túria CF, CF Sant Pere, Manises CF, CF Nou Jove Castelló, San Antonio de Benagéber, CF Benidorm,  Callosa Deportiva, CD AlmoradíTavernes Blanques CF, CF Cullera, At. de Catral, UD Castellonense, CD Els Ibarsos, CD UtielUE Tavernes, UD Calpe, CD L´Alcora, Villena CF, L´Ollería CF, CD Soneja, Moncofa CF, CD Olímpic, CD BurrianaCD Buñol, Villajoyosa CF, CD OndaVilamarxant CFCD CabanesPaiporta CFNovelda CFSD Sueca, Vinarós CF, Godella CF, UD Carcaixent i Muro CF. 

*Afegir a UD Vall de Uxó i Crevillent Esportiu, que no han competit en esta ronda 4.

 

Por Golsmedia